

GS12060
| TECHNICAL FEATURES | |
| Light Source | LED |
| Power | 10W |
| Color Temp | 2700K / 3000K / 4000K |
| Beam Angle | 15° / 30° / 60° / 30° x 60° |
| Efficacy | 50 lm/W |
| Lumens | 500 lm |
| CRI | 90 |
| Control | On Off |
| Lifespan | 50000 Hrs |
| IP Rating | IP65 |
| ELECTRICAL FEATURES | |
| Input Voltage Range | DC 24V |
| Driver Type | Remote |
| PHYSICAL FEATURES | |
| Orientation | Adjustable |
| Finish | Green, Black |
| Material | Aluminium, Stainless Steel |
| Dimension | 120 x 35 mm |
Note: Various technical specifications, colors, and finishes are available upon request.




